Pozvánka na seminář "Manželům nablízku"

Znáte situace, kdy nevíte jak dál? Nemusí jít zrovna o krizi, můžete „jenom“ řešit něco, co vám nedá spát. Co v takovém případě uděláte? Obrátíte se bez problémů na někoho ve Vašem okolí, nejlépe z farnosti? Máme bohužel zkušenost, že mezi křesťany nebývá samozřejmostí, že by si spolu povídali o svých nezdarech nebo hledáních. A přece se tatáž témata objevují téměř v každém manželství a rodině. Takové prostředí bere odvahu ke statečnému překonávání překážek a přispívá k pocitům selhání a izolace.

Projekt Manželům nablízku, který připravuje Národní centrum pro rodinu, chce povzbudit všechny páry ve farnostech, aby se nebály naslouchat těm, kteří potřebují hovořit o svých každodenních těžkostech. Jen tak je možno přispět k tomu, aby se i krizové situace stávaly příležitostí ke vzájemnému růstu a ne začátkem rozpadu vztahu.

Seminář Manželům nablízku proběhne v sobotu 17. listopadu 2018 v sále na faře u sv. Jakuba v Brně od 9:30, předpokládaný konec 15:15. Jeho součástí jsou přednášky lektorů Manželských setkání, kněží a psycholožky. Těšíme se na Vaši účast!

Podrobný program a formulář pro přihlášení nalezneter ZDE.