23.3.2013 - Postní duchovní obnova farnosti

Telnická farnost pořádala poslední sobotu v únoru 2013 duchovní obnovu ve velkém sále telnické fary. Právě zde přivítal při společné snídani asi 28 účastníků P. Milan Mihulec, SDB, který celou duchovní obnovu vedl a rozjímal nad tématem "odpuštění".

Následovala mše svatá sloužená za uzdravení vztahů ve farnosti, kterou celebroval P. Milan Mihulec a koncelerobroval P. Ladislav Kozubík.

Po mši svaté byl pro všechny připraven postní guláš a po něm tématicky vybraný film "Příběh Alvina Straighta" o jednom velkém odpuštění...

Děti se v průběhu obnovy mohly těšit sportovně zábavnému vyžití v salesiánském centru v Újezdě u Brna, kde se o ně vzorně staraly Katka Rožnovská s Hankou Markovou.

V pátek, tedy v předvečer duchovní obnovy připravil Jan Vybíral pro mladší generaci promítání filmu Evangelium podle Matouše s moderovanou diskuzí.