8.5.2012 - Výlet na Vranov

Všichni jsme se ráno v 8:00 sešli na Nádraží v Telnici. Projeli jsme se vlakem, šalinou a utobusem. Po výstupu z autobusu jsme šli chvilku lesem. Cestou jsme viděli cyklistickou dráhu a sochu Jana Nepomuckého. Dorazili jsme do Vranova, nasvačili se a šli si poslechnout historii Vranovského kláštera. Potom byla krátká májová pobožnost a prohlídka kostela. Slyšeli jsme zvonkohru, koupili si suvenýr a dali si oběd. Po obědě byly hry s otcem Ladislavem, které nás strašně bavily. Slízali jsme zmrzlinu a šli lesem na vlak. Málem jsme vlak nestihli, ale naštěstí jsme byli rychlí. V Telnici jsme vystoupili, vyfotili se a otec rozdal brambůrky.

Moc se mi tento výlet líbil a těším se na další :o)

Lucka Jahodová

Zde můžete kouknout na krátké, ale zajímavé video z výletu... Usmívající se

A jak se líbil výlet některým jeho účastníkům?

Miriamka Olšáková:

"Bylo to dobré a zajímavé, ušli jsme dohromady 25 km a koupili si zmrzlinu, často byly přestávky, ale jinak se mě to líbilo."

Šimon Marek:

Líbila se mi cesta autobusem a přednáška o kostele. Celý den se mi velmi líbil.

Fanoušek Kroutil:

Líbilo se mi na Vranově, protože v tom kostele to bylo zajímavý. S Matějem jsme se snažili rozezvonit zvony. S panem Farářem jsme tam hráli hrozně dobrý hry. Jak jsme šli zpátky do Adamova, tak jsme si dali zmrzlinu.